Soutěž s filmem Pohádky pro Emu o tři kosmetické balíčky

souteze_cerveny_koberec_banner

Poškádlete štěstí a vyhrajte zkrášlovací balíček v režii Pohádek pro Emu.

Těšíte se na Vánoce a na čas zázraků a pohádek? Magická atmosféra plná sněhových vloček a splněných přání zasáhne naše kina již tento čtvrtek. Od 3. listopadu 2016 se tu totiž začnou vyprávět Pohádky pro Emu s Aňou Geislerovou, Ondřejem Vetchým a Emou Švábenskou v hlavních rolích. Romantická komedie točící se kolem osiřelé Emy, bezradného tatínka Petra a prací žijící Marie nám ukáže, že i zázraky se občas dějí. Pokud chcete i vy trochu poškádlit štěstí, zapojte se do soutěže o tři tematické kosmetické balíčky, které do soutěže věnovala společnost Fénix Film s.r.o..

Každý ze tří výherců soutěže s filmem Pohádky pro Emu získá tematický kosmetický balíček:

Soutěžní otázka zní:

„Jaké povolání vykonává Petr Miller (Ondřej Vetchý) v romantické komedii Pohádky pro Emu?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 1. 11. 2016 do 7. 11. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Pohádky pro Emu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Pohádky pro Emu:pohadky_pro_emu_2016_plakat

Petr Miller pracuje již řadu let pro imigrační úřad v Londýně. Zaběhaný rytmus jeho života jednoho dne přeruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě svobodná matka, která ho v případě nouze uvedla jako opatrovníka svého dítěte. Ema je totiž jeho dcera. Petr je naprosto šokován. Musí jít o nějaký omyl. Nemá děti a ani netouží je mít. Přesto nedokáže nad situací jen tak mávnout rukou. Co když je Ema opravdu jeho dcera a on je její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu? Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám a rozhodně si nechce komplikovat život emocemi, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama. A navíc je mu v patách nesmlouvavá sociální pracovnice, a tak Petr musí učinit zásadní rozhodnutí: Pokud se chce stát právoplatným rodičem, je nutné najít pro Emu matku! Ve stejné chvíli se seznamuje s Marií, která podobně jako Petr žije pro svou práci a téměř ztratila naději na to, že ji potkají obyčejné radosti života. Marie se rozhodne oběma pomoci. Je třeba nemilosrdné úřednici předložit uvěřitelnou historku. Začíná hra na lásku… Ale jak skončí? I zázraky se občas dějí.

Režie: Rudolf Havlík

Hrají: Ondřej Vetchý, Marek Taclík, Aňa Geislerová, Petr Čtvrtníček, Vilma Cibulková, Jiří Dvořák, Oldřich Vlach, Anna Polívková, Jana Bernášková, Věra Křesadlová, Ema Švábenská, Jakub Volák, Andrea Hoffmannová

Premiéra v ČR: 3. 11. 2016 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Pohádky pro Emu:

1. Soutěž probíhá v období od 1. 11. 2016 do 7. 11. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Fénix Film s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 1. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací