Soutěž o 3 DVD se sci-fi komedií Krotitelé duchů

souteze_cerveny_koberec_bannerChcete se bát po boku nebojácných krotitelek?

V New Yorku se to zase hemží duchy, a proto je do boje povolána nová síla. Tentokrát nás před neznámými silami chrání čtveřice nesourodých krotitelek, které si zahrála Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones. Dámskou partičku doplňuje sekretář s tváří Chrise Hemswortha. Pokud si chcete i vy chytit nějakého toho ducha v ulicích New Yorku, zahrajte si s námi o 3 DVD s filmem Krotitelé duchů z roku 2016, které do hry věnovala distribuční společností Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Krotitelé duchů:

  • Název: Krotitelé duchů
  • Nosič: DVD

krotitele_duchu_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Kdo režíroval snímek Krotitelé duchů z roku 2016?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 21. 12. 2016 do 27. 12. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Krotitelé duchů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Krotitelé duchů:krotitele-duchu-2016_dvd_3d

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

 

Režie:  Paul Feig

Hrají: Chris Hemsworth, Kristen Wiig, Charles Dance, Bill Murray, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Dan Aykroyd, Andy Garcia, Pat Kiernan, Karan Soni, Jessica Chaffin, Nate Corddry, Zach Woods, Leslie Jones, Ozzy Osbourne, Michael McDonald, Adam Ray, Dave Allen, Eugene Cordero, Ed Begley Jr., John Milhiser, Ben Harris, Bess Rous, Steve Higgins, Neil Casey, Katie Dippold, Jeanine Ramirez

Premiéra v ČR: 28. 7. 2016 (Falcon)

Na DVD a BD: od 30. 11. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Krotitelé duchů:

1. Soutěž probíhá v období od 21. 12. 2016 do 27. 12. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 21. 12. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací