Soutěž s filmem Assassin’s Creed o pět komiksových knih Assassin’s Creed: Zkouška ohněm

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se za dobrodružstvím s členy bratrstva asasínů.

 

 

Michael Fassbender má ve svém repertoárů další ikonickou postavu, po Stevu Jobsovi a Magnetovi bude zachraňovat svět jako Aguilar de Nerha v akčním fantasy dobrodružství Assassin’s Creed. V současnosti se sice jmenuje Callum Lynch, ale do minulosti a kůže jeho předka ho dostane jeho DNA a tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus. Jak jeho přísně tajná a nebezpečná mise dopadne se můžeme dozvědět v našich kinech od 29. prosince 2016. Při této příležitosti vám ve spolupráci s distribuční společností CinemArt a. s. přinášíme soutěž o pět komiksových knih Assassin’s Creed: Zkouška ohněm.

Každý z pěti výherců získá komiksovou knihu Assassin’s Creed: Zkouška ohněm:

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje předek Calluma Lynche (Michael Fassbender) ve filmu Assassin’s Creed, který žil v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 26. 12. do 1. 1. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Assassin’s Creed.

Soutěžní formulář:

[fSoutěž ukončena]

Synopse filmu Assassin’s Creed:assassins_creed_2016_plakat

Osud ti koluje v žilách

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti.

Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.

Film Assassin’s Creed vznikl na základě stejnojmenné slavné herní série a vedle Michaela Fassbendera se ve filmu představí další uznávaní herci Marion Cotillard, Jeremy Irons a Brendan Gleeson.

Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams

Režie: Justin Kurzel

Premiera v ČR: 29. 12. 2016 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Assassin’s Creed:

1. Soutěž probíhá v období od 26. 12. 2016 do 1. 1. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 26. 12. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací