Mezigalaktická soutěž o tři velké obrazové průvodce Star Wars: Rogue One

souteze_cerveny_koberec_banner

Seznamte se blíže s postavami, vozidly a prostředími z filmu Rogue One: Star Wars Story.

Pár dnů před Vánoci mělo v kinech premiéru akční dobrodružství Rogue One: Star Wars Story, jež je prvním snímkem z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Pokud vás nové dobrodružství a hrdinové zaujali, bezesporu se nemůžete dočkat okamžiku, kdy do jejich světa a duší proniknete o mnoho víc. Společnost Albatros Media a.s. a nakladatelství CPRESS všem fanouškům přináší luxusní knihu Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce plnou lákavých informací a fotografií, která je v knihkupectvích k dostání od 9. ledna 2017. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o tři hodnotné výtisky Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce.

Každý ze tří výherců získá knihu Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce:

  • Název: Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodcev
  • Žánr: film, encyklopedie
  • Vazba: vázaná s laminovaným potahem
  • Jazyk: český jazyk

star_wars_rogue_one_bl_soutez_knihy

Soutěžní otázka zní:

„Jaký úkol mají splnit netradiční hrdinové ve filmu Rogue One: Star Wars Story?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 1. 2017 do 11. 1. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Rogue One: Star Wars Story.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy star_wars_rogue_one_pruvodceStar Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce:

Víte, kdo je Darth Vader a Luke Skywalker, ale Jyn Erso nebo K-2SO jsou pro vás neznámé postavy? Rádi byste lépe poznali postavy z nejnovějšího, a prvního samostatného, filmu z galaxie Star Wars – Rogue One? Kompletní obrazový průvodce obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se příběh odehrává, a nechybějí ani záběry ze samotného filmu.

Autor: Pablo Hidalgo, Kemp Remillard

Počet stran: 200

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Datum vydání: 9. ledna 2017

Pravidla soutěže o knihy Star Wars: Rogue One Velký obrazový průvodce:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 1. 2017 do 11. 1. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 1. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací