Rogue One: Star Wars Story (2016)

Film

rogue_one_star_wars_story_poster

Režie:


Premiéra v ČR: 15. 12. 2016 ()Oficiální synopse:
Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
rogue_one_star_wars_story_poster

Každý, kdo zná Star Wars, ví, jak to bylo s Hvězdou smrti. Víme, že i přes to, že tak vypadá, není to žádný měsíc, ba ne, je to vesmírná stanice, lépe řečeno zbraň, která je schopná zničit celé planety. Jak je známé, Hvězda smrti měla jednu vadu na kráse, která umožnila její zničení. Ale jak se na tu vadu vůbec přišlo? Proč tam byla? Jak přišli povstalci k plánům Hvězdy smrti? Jak se o tom všem v první řadě dozvěděli? Na tyto otázky se pokouší odpovědět nový snímek studia Lucasfilms, Rogue One: A Star Wars Story. Je to příběh o skupině netradičních hrdinů, rebelů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol. Mají ukrást plány k Hvězdě smrti, jejíž stavba je pomalu u konce a tím se přibližuje zkáza celého vesmíru, čemuž chtějí zabránit.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací