Pohádková neděle s předpremiérou animáku Divoké vlny 2

premiere_cinemas_logo_redPřijďte si zasurfovat po boku tučňáků.

 

Mladý tučňák Cody se vrací do kin, aby nás vytáhl na exotickou dovolenou plnou surfování. Spolu s Velkou pětkou radikálních surfařů se vydá za dobrodružstvím a hledáním nejlegendárnějšího surfovacího místa na Zemi. Jak honba za dokonalými vlnami dopadne, zjistíme 19. ledna 2017. Pokud jste nedočkaví, můžete si zasurfovat již 15. ledna 2017 v multikině Premiere Cinemas v Praze, Olomouci a Teplicích v rámci oblíbené Pohádkové neděle.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Divoké vlny 2

Kdy: 15. ledna 2017 (Praha, Teplice od 15:00, Olomouc od 14:00)

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Oficiální synopse filmu Divoké vlny 2:

Surfaři ve fraku jsou zpět!

Tučňáci už zase staví na hlavu zavedené pořádky, věnují se surfování na prkně a tráví čas na pláži. Možná ne úplně všichni, ale zcela jistě mladý tučňák Cody, který se ve filmu Divoké vlny stal překvapivým šampionem v surfování a teď se vrací v nové animované komedii Divoké vlny 2. A zase ve velkém stylu na prkně.

Je to jeden z těch neuvěřitelných příběhů, který musel být zfilmován. Mladý tučňák Cody Maverick dal vale ledovým planinám domova a vydal se na exotický ostrov Pin-Guí, aby se před davy fanoušků a objektivy kamer zúčastnil surfařského šampionátu. Byla z toho velká sláva, Cody našel sám sebe a taky kamarády. Všichni se teď vrací v novém dobrodružství plném vysokých divokých vln a surfařské zábavy. Cody, surfující kuře Joe a plavčice Lani se dají dohromady s partou pěti radikálních surfařů, kteří jsou silní, namachrovaní, namistrovaní a kteří vyhledávají ve vlnách jen ten nejtvrdší adrenalin. Tahle Velká pětka vezme Codyho a kámoše na cestu na to nejlegendárnější surfovací místo na Zemi, do surfařského ráje, kde jsou vlny opravdu divoké.

Režie: Henry Yu

Hrají: Český dabing

Premiéra v ČR: 19. 1. 2017 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací