Dětská neděle s filmem Happy Feet 2 v CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Pojďte si zatančit s Happy Feet 2 do CineStar.

 

Elegáni ve fraku a s motýlkem u krku se opět vydali mezi nás. Budou zpívat, tančit a řešit rodinné i existenční problémy. To vše s výbornou grafikou a 3D efektem. Přijďte se na Happy Feet 2 podívat s předstihem do kina CineStar během akce Dětská neděle. Mumble a jeho syn Eric se už nemůžou dočkat, až se s vámi podělí o svůj příběh. Návštěvu kina si můžete zpestřit třeba soutěží o hodnotné ceny.

 

Co: Dětská neděle s filmem Happy Feet 2 [singlepic id=1668 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 15. ledna 2012

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse:

Film „Happy Feet Two„ je dalším pokračováním Oscarem ověnčeného animovaného filmu „Happy Feet“. Diváci se vrací do nádherné krajiny Antarktiky v úžasném formátu 3D.Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreo-fobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká Mocného Svena/Mighty Sven—tučňák, který umí lítat! Mumble nemá oproti tomuto charismatickému modelu nové role žádnou šanci. Ale celá situace se zhorší ještě tím, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací