Soutěž s historickým dramatem Mlčení o 5 knižních předloh

souteze_cerveny_koberec_banner Vydejte se za dobrodružstvím do země vycházejícího slunce i na stránkách knihy.

 

Oscarový režisér Martin Scorsese si pro nás připravil další nezapomenutelný zážitek. Tentokrát se ocitneme v 17. století v Japonsku a seznámíme se zde se dvěma portugalskými jezuity, otcem Rodriguesem (Andrew Garfield) a otcem Garupem (Adam Driver), kteří se vydávají na vstříc nejtěžší zkoušce víry a vytrvalosti jejich života. Pokusí se v těžkých dobách najit svého učitele, otce Ferreiru (Liam Neeson). Film Mlčení, který vznikl na motivy stejnojmenné knihy japonského autora Šúsaku Endó, vstupuje do našich kin již 16. února 2016. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž právě o pět knih Mlčení. Ceny do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

Každý z pěti výherců získá knihu Mlčení:

  • Autor: Endó Šúsaku
  • Překlad: Libuše Boháčková
  • Formát: 145×205 mm
  • Vazba: vázaná
  • Počet stran: 232
  • Vydáno: 20. 2. 2017

 

 

Soutěžní otázka zní:

Který z těchto filmů nenatočil oscarový režisér Martin Scorsese?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 2. 2017 do 20. 2. 2017.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Mlčení.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse Mlčení:

V polovině 17. století je Japonsko zcela uzavřené kontaktu se západními mocnostmi. Křesťanství je zde postavené mimo zákon a křesťané musí svou víru skrývat.

Dva portugalští jezuité, otec Rodrigues (Andrew Garfield) a otec Garupe (Adam Driver), se vydávají do země vycházejícího slunce s velmi nebezpečným cílem: najít svého učitele, otce Ferreiru (Liam Neeson), který se prý zřekl víry.

Japonští feudálové a vládnoucí samurajové jsou odhodláni křesťanství ve své zemi vymýtit. Šířit slovo Boží je jeden z nejtěžších zločinů. Křesťané jsou pronásledováni a brutálně mučeni. Buď se zřeknou své víry, nebo jsou vystaveni dlouhé agónii a bolestivé smrti. Mladé mnichy čeká ta nejtěžší zkouška víry a vytrvalosti, na kterou možná nejsou připraveni…

Historické drama Mlčení natočil oscarový režisér Martin Scorsese (Skrytá identita, Vlk z Wall Street) podle stejnojmenného románu od japonského spisovatele Šúsaku Endó. V hlavních rolích se představí talentovaný a u diváků stále oblíbenější Andrew Garfield (Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny), Adam Driver (Star Wars: Síla se probouzí) a jeden z nejváženějších herců současnosti, Liam Neeson (96 hodin, Mezi náhrobními kameny).

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Liam Neeson, Andrew Garfield, Adam Driver, Ciarán Hinds, Yosuke Kubozuka, Yoshi Oida, Shin’ya Tsukamoto, Issei Ogata, Tadanobu Asano a další

Premiéra v ČR: 16. 2. 2017 (Bioscop)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Mlčení:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 2. 2017 do 20. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. divize Bioscop.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací