Soutěž o tři kompletní druhé série populárního historického seriálu Cizinka na DVD

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se do 18. století do Skotska i Francie po boku Jamieho a Claire.

Vše odstartovalo knižním bestsellerem Cizinka (Outlander), kterého se prodalo na 25 milionů kusů po celém světě. Na úspěšnou knižní sérii spisovatelky Diany Gabaldon navázal i stejně úspěšný seriál, kde se v hlavních rolích představili Caitriona Balfe, Sam Heughan a Tobias Menzies. Distribuční společnost Bontonfilm a.s. všem milovníkům historické fikce, romantiky, sci-fi a fantasy přináší druhou sezónu Cizinky na DVD. Pokud se chcete s Claire a Jamiem prohánět nejen po skotské vysočině, ale navštívit i Paříž, zapojte se do soutěže o 3 kompletní DVD druhé série historického seriálu Cizinka.

Každý ze tří výherců získá kompletní druhou sérii historického seriálu Cizinka na DVD:

  • Název: Cizinka – kompletní 2. série
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní:

„Jaké místo v Praze se proměnilo pro seriál Cizinka v nemocnici pro chudé L’Hopital des Anges?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 3. 2017 do 12. 3. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný Cizince.

Soutěžní formulář:
[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse Cizinka – kompletní druhá série:

Claire a Jamie přijíždí do Francie s pevným odhodláním proniknout mezi jakobitské povstalce vedené princem Karlem Stuartem a uchránit je před masakrem na Cullodenském vřesovišti. Prostřednictvím Jamieho bratrance jsou uvedeni do okázalého světa francouzské společnosti, kde se intrikami a bujarými večírky nešetří, ale politický zisk to příliš nepřináší. Změna běhu dějin znamená výzvu, během níž jejich vztah projde těžkou zkouškou – ale vyzbrojeni vědomím toho, co má přijít, se musí pokusit zastavit k nezdaru odsouzené povstání horalů dřív, než bude Skotsko v podobě, v jaké ho známe, úplně zničeno.

Režie: Richard Clark, Anna Foerster, John Dahl

Hrají: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Duncan Lacroix, Stephen Walters, Graham McTavish, Bill Paterson, Nell Hudson

Na DVD: od 8. 2. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k seriálu Cizinka:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 3. 2017 do 12. 3. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 3. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací