Soutěž o tři jedinečné knihy Zahradnictví vlastnoručně podepsané herci a tvůrci

souteze_cerveny_koberec_banner

Získejte kompletní filmovou trilogii Zahradnictví v knižní podobě.

Již 27. dubna 2017 vstupuje do kin první díl trilogie Zahradnictví: Rodinný přítel, která nám ukáže to, co se dělo před slavnými Pelíšky. Tvůrci v čele s Petrem Jarchovským a Honzou Hřebejkem nám ovšem nenabízí pouze filmový zážitek, ale uspokojí i všechny milovníky knih. Pouze pár dnů před velkou premiérou byla pokřtěna a slavnostně představena kniha Zahradnictví, která obsahuje nejen všechny tři příběhy (Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník), ale navíc je i plná krásných fotografií. Při příležitosti vydání knihy a uvedení Rodinného přítele v kinech vám přinášíme soutěž o tři výtisky Zahradnictví, které vlastnoručně podepsali autor Petr Jarchovský, režisér Jan Hřebejk, producent Viktor Tauš a herci Martin Finger, Aňa Geislerová, Ondřej Sokol, Lenka Krobotová, Sabina Remundová, Samuel Budiman a Josefína Marková. Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Paseka, s. r. o..

Každý ze tří výherců získá knihu Zahradnictví vlastnoručně podepsanou herci a tvůrci:

  • Název: Zahradnictví
  • Autor: Petr Jarchovský
  • Počet stran: 270
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Jaké květiny byly naaranžované ve váze na stole, u kterého seděli herci a tvůrci z trilogie Zahradnictví při křtu stejnojmenné knihy?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 4. 2017 do 23. 4. 2017.

Pokud si nevíte rady, pusťte si video věnované křtu knihy Zahradnictví.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Zahradnictví: Rodinný přítel:

Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů.

RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: David Novotný, Miroslav Táborský, Aňa Geislerová, Ondřej Sokol, Klára Melíšková, Anna Fialová, Martin Finger, Jiří Macháček, Lenka Krobotová, Gabriela Míčová, Sabina Remundová, Ivan Lupták, Karel Dobrý, Filip Březina

Premiéra v ČR: 27. 4. 2017 (CinemArt)

 

Pravidla soutěže o knihy Zahradnictví:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 4. 2017 do 23. 4. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Nakladatelství Paseka, s. r. o.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 4. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací