Předpremiéra Mumie v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a GAC

Prokletá princezna a Tom Cruise přichází.

Také jste si jako malí hráli na mumii a omotávali se toaletním papírem? Po zhlédnutí Mumie Alexe Kurtzmana se budete k obdobným hrám stavět jinak. Dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeoložka Jenny Halsey (Annabell Wallis) totiž vykopali ambiciózní princeznu Ahmanet (Sofia Boutella), která touží po moci. Akční dobrodružství Mumie vstupuje do kin 8. června 2017. Pokud chcete svodům bytosti s nezměrnou mocí podlehnout dříve, zajděte si na některou z předpremiérových projekcí v multikině Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Mumie

Kdy: 7. června 2017

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas


Co: Předpremiéra filmu Mumie pro členy klubu

Kdy: 7. června 2017

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City


Co: Předpremiéra filmu Mumie

Kdy: 7. června 2017

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar


Co: Předpremiéra filmu Mumie

Kdy: 7. června 2017

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC


 

Synopse filmu Mumie:

Mumie versus Tom Cruise. Studio Universal připravilo fanouškům impozantní filmový zápas, ve kterém se střetnou dvě legendy. Tento souboj bude mít podobu výpravného akčního dobrodružství, jež má být prvním dílem velkolepé série, která nás zavede do světa bohů a monster.

Začněme v Egyptě před dvěma tisíci lety, kde se velmi ambiciózní princezna Ahmanet (Sofia Boutella) chystala na převzetí vlády v zemi po svém otci a pro naplnění svého cíle se neváhala spojit s temnými sílami a provádět věci, z nichž tuhla krev v žilách. Potrestali ji mumifikací zaživa a pohřbili tak, aby ji nikdo nenašel. Jenže našel. O dva tisíce let později se v místě jejího věčného odpočinku ocitli dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeoložka Jenny Halsey (Annabell Wallis). Ti nešťastnou náhodou objevili Ahmanetin sarkofág, který nechala Jenny urychleně převézt do Londýna k dalšímu zkoumání. Jenny totiž pracuje pro tajnou organizaci Prodigium, jejímž posláním je pronásledování a odchyt těch nejnebezpečnějších monster. Ředitel Prodigia Dr. Jekyll (Russell Crowe) má v tomto směru poměrně bohaté zkušenosti. Jenže letadlo převážející mumii prokleté princezny až na místo určení nedoletí, ale zřítí se k zemi krátce před přistáním. Nickovi se jako zázrakem podaří katastrofu přežít, brzy ale zjistí, že smrt v troskách letadla by pro něj byla mnohem lepším řešením. Princezna Ahmanet se totiž díky jeho neuváženým činům probudila a touží po nadvládě nad světem. K tomu ale potřebuje i svého domnělého osvoboditele – Nicka.

„Chtěli jsme natočit film, který bude nesmírně napínavý, dobrodružný, bude obsahovat spoustu hororových scén, u kterých se budete bát, přesto ho nebude možné označovat jako horor,“ říká režisér Alex Kurtzman. Pro něj byl navíc obrovskou výzvou i fakt, že hlavní roli hraje Tom Cruise. „U něj prostě počítáte s tím, že všechno vyřeší a zachrání. A nám se z něj „snad“ podařilo udělat obyčejného smrtelníka, který to možná nedá,“ vysvětluje.

Hrají: Tom Cruise, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Russell Crowe, Jake Johnson

Režie: Alex Kurtzman

Premiera v ČR: 8. 6. 2017 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací