Předpremiéra filmu Válka o planetu opic v multikině Premiere Cinemas a GAC

Boje mezi lidmi a lidoopy vrcholí.

„Za svobodu, za rodinu, za planetu“, tak zní heslo třetí kapitoly z dějin boje o Zemi. Akční drama Válka o planetu opic ovládne naše kina už 13. července 2017, ovšem multikina Premiere Cinemas a Golden Apple Cinema zvou všechny diváky na boj mezi lidmi a lidoopy již o den dřív. Předpremiéra filmu Válka o planetu opic se koná ve středu 12. července 2017. Těšíte se, jak líté klání dopadne?

Co: Předpremiéra filmu Válka o planetu opic

Kdy: 12. července 2017

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Válka o planetu opic

Kdy: 12. července 2017

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.czSynopse filmu Válka o planetu opic:

Za svobodu, za rodinu, za planetu

Válka o planetu opic začíná dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic. Z inteligentního šimpanze Caesara (Andy Serkis) se stal nezpochybnitelný vůdce rozrůstajícího se společenství opic, a když se s ním nyní setkáváme, je mu okolnostmi vnucena nová role válečného generála. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je totiž katastrofální. Jejich skupina ustoupila do lesů, kde se často utkávají v bitvách s lidskou armádou, vedenou nelítostným plukovníkem McCulloughem (Woody Harrelson).

Ztráty opičího společenství jsou obrovské a Caesar cítí bolest z každé smrti. Potýká se s vlastními temnějšími instinkty a nastupuje na cestu pomsty, na níž se nevyhnutelně střetne s plukovníkem v epické bitvě, která určí, kdo se stane vůdčím druhem, jenž bude určovat další osud těch druhých, poražených.

Andy Serkis, představitel Caesara, se s chutí pustil do nového pojetí příběhu a vychutnával si další úroveň vývoje své postavy, kterou charakterizoval takto: „Caesar se dál rozvíjí a problémy, kterým čelí, narůstají do obrovského měřítka. Opičí společenství, které bylo založeno a začalo prospívat v Úsvitu, je nyní zpustošené. Jak se ztráty opic zvyšují, dostává se Caesar na scestí, ztrácí sám sebe… Tento film je z velké části o tom, jak si Caesar snaží zachovat svůj morální kompas, protože události jsou pro něj tak osobní a bolestivé, že se vydává na cestu destrukce. Jeho osobní pouť je v tomto díle neuvěřitelná.”

Hrají: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Toby Kebbell, Judy Greer, Karin Konoval, Amiah Miller

Režie: Matt Reeves

Premiera v ČR: 13. 7. 2017 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací