Soutěž o tři hravé knihy Já, padouch 3: Filmový příběh

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se s Gru, Lucy a děvčátky za dobrodružstvím do Freedonie.

Superpadouch Gru a jeho manželka Lucy s děvčátky se vrací v novém dobrodružství. Tentokrát se osvědčená parta rozrostla o nového člena, a to Gruovo dávno ztracené dvojče – Drua. Animák Já, padouch 3 plný barviček, padouchů i retro zábavy i nadále plní kinosály napříč Českou republikou. Pokud jste si roztomilé postavičky oblíbili a toužíte po pomocnících jako jsou Mimoňové, určitě vás potěší soutěž o tři knížky Já, padouch 3: Filmový příběh, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Albatros Media a.s.

Každý ze tří výherců získá knihu Já, padouch 3: Filmový příběha:

  • Název: Já, padouch 3: Filmový příběh
  • Žánr: dobrodružství, humor pro děti, pohádka
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„V jakém nakladatelství vyšla kniha Já, padouch 3: Filmový příběh?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 18. 8. 2017 do 24. 8. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný knižním novinkám od Albatros Media.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Já, padouch 3: Filmový příběh:

Oblíbení Mimoni jsou zpět s novým bláznivým dobrodružstvím.Po střetu s Balthazarem Brattem, bývalou dětskou televizní hvězdou, která se změnila na superpadoucha, přijdou Gru i Lucy o práci v Anti-Velepadoušské lize. Ještě horší je, že když se Gru odmítne vrátit ke zločineckému životu, opustí ho i Mimoni! Záblesk naděje se objeví, až když Gru, Lucy a děvčátka odletí do Freedonie navštívit Gruovo dávno ztracené dvojče – Drua. A teprve s ním začíná to pravé dobrodružství. Koneckonců když jste padouch, je život všechno, jen ne nuda.

Žánr: dobrodružství, humor pro děti, pohádka

Nakladatelstvi: CPRESS

Doporučeno od: 5 let

Počet stran: 144 stran

 

Pravidla soutěže o knihy Já, padouch 3: Filmový příběh:

1. Soutěž probíhá v období od 18. 8. 2017 do 24. 8. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 18. 8. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací