Dětská neděle s filmem Mupeti v CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Pojďte se podívat na Mupety do CineStar.

 

Bláznivá a pestrobarevná partička Mupetů míří na velké plátno. Tyto tvorečky buď musíte milovat, nebo nenávidět. V únoru se konečně dočkají i čeští návštěvníci kin. Co si jít s Mupety zařádit o něco dříve, než má film oficiální premiéru? CineStar pro všechny děti a fanoušky Mupetů připravilo dětskou neděli a s tím i předpremiéru tohoto veselého snímku. Dárek pro malé diváky a losování o hezké ceny je samozřejmostí.

 

Co: Dětská neděle s filmem Mupeti [singlepic id=1776 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 5. února 2012

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse filmu Mupeti:

Walter, největší fanoušek Mupetů na světě, jenž je na dovolené se svými přáteli Garym (Jason Segel) a Mary (Amy Adams) z amerického Maloměsta, odhalí zákeřný plán ropného magnáta Texe Richmana (Chris Cooper), který se chystá srovnat se zemí Mupetí divadlo a těžit ropu, nedávno objevenou přímo pod tímto bývalým působištěm Mupetů. Aby Walter, Mary a Gary mohli zorganizovat největší televizní mupetí maraton v dějinách a pokusili se tak získat deset milionů dolarů, potřebných na záchranu divadla, musejí společně s Kermitem nejprve znovu sjednotit všechny Mupety, kteří se mezitím vydali za vlastním štěstím: Fozzie v současné době vystupuje s revivalovou skupinou Moopeti v casinu v Renu, slečna Piggy pracuje jako editorka módní rubriky pro plnoštíhlé v pařížském Vogue, Zvíře je pacientem kliniky v Santa Barbaře, která svým klientům pomáhá zvládat návaly hněvu, a Gonzo je bohatým podnikatelem v oboru instalatérství a kanalizací.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací