Deník koučky pokřtili Libor Stach, Anna Slováčková, Petr Rychlý a mnoho dalších kmotrů

„Zamilujte se do svého života.“
 
 
 
Přesně tak zní rada psychoterapeutky a integrativní koučky Šárky Vávrové, kterou nám (mimo jiné) předkládá ve své knize Deník koučky. V publikaci, k níž předmluvu napsal herec Libor Stach a jež je plná fotografií Andrey Růžičkové Kerestešové, se dozvíme mnoho užitečných rad a informací na téma vztahy, peníze, práce, sebevědomí a zdraví.

Usměvavou mladou ženu, která nás umí správně nasměrovat na cestě ke štěstí, přišla podpořit do Paláce knih celá řada známých tváří. Mnoho spokojených čtenářů knize popřáli Petr Rychlý, Roman Štabrňák, Anna Julie Slováčková, Lucie Zedníčková s dcerou, Klára Sedláčková-Oltová, Libor Stach a Bára Štěpánová, která na akci vystřihla i několik písní a všechny přítomné tak skvěle naladila. Její manžel Miroslav Barabáš se chopil role zvukaře.

Na své si přišel i nespočet fanoušků Šárky Vávrové. Po křtu, kterým provázel Karel Kašák, se konala i autogramiáda. Všichni zájemci si tak mohli nechat podepsat Deník koučky a odnést si tam domů alespoň pomyslnou sazeničku štěstí.

Anotace knihy Deník koučky:

Výjimečná kniha přední české koučky a psychoterapeutky, za niž mluví stovky spokojených klientů.

Všichni toužíme po spokojeném a naplněném životě, ale zdaleka ne všichni takový život máme. Řešíme problémy s partnerem, trápí nás nedostatek financí, chodíme do práce, která nás nebaví, a na své koníčky často nemáme ani čas, ani energii. Neustále žijeme v budoucnosti a fráze „teď nemám čas“ se stává naší mantrou. Ponořeni do emocí a navyklých stereotypů často nevidíme z problému cestu ven. Ale všechno má své řešení, opravdu všechno.

Šárka Vávrová přináší svůj úhel pohledu na vztahy, peníze, práci i sebevědomí a zdraví. Sdílí se čtenáři příběhy ze své dlouholeté praxe, ale nebojí se mluvit ani o svých osobních zkušenostech. Dotýká se témat, která jsou v dnešní době velmi aktuální a rezonují s většinou z nás. Jak vybudovat dokonalý vztah; jak získat práci, která by nás naplňovala a zároveň finančně zajistila; jak čelit každodennímu stresu – to a mnoho dalšího se dočtete v její knize Deník koučky.

Knihu doprovází fotografie Andrey Růžičkové Kerestešové.

 

Jak to na slavnostní akci vypadalo, si můžete prohlédnout i ve fotogalerii na našem FB profilu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací