Soutěžte o vstupenky do kina IMAX na film Thor: Ragnarok

souteze_cerveny_koberec_banner

Vychutnejte si božského Thora v kině IMAX.

 
 
 
Dlouhé čekání se vyplatilo. Thor s tváří Chrise Hemswortha je zpět a rozjíždí to ve velkém stylu v akčním fantasy dobrodružství Thor: Ragnarok. A i když se na Asgard valí zkáza, budeme se náramně bavit, a to nejen na účet Hulka (Mark Ruffalo) a Lokiho (Tom Hiddlesto), ale i mnoha nových jedinečných postav. Film plný akce a vizuálních efektů si zaslouží být viděn na opravdu velkém plátně. Při této příležitosti jsme pro vás, ve spolupráci se společnostní Cinema City, připravili soutěž o tři páry vstupenek do kina IMAX.

 

Každý ze tří výherců získa:

  • – dvě vstupenky do kina IMAX

Soutěžní otázka zní:

Jak zní podtitul třetího celovečerního filmu s Thorem v hlavní roli, který do našich kin vstoupil 26. října 2017?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 25. 10. do 31. 10. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Thor: Ragnarok.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Thor: Ragnarok:

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace – který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi.

Tento příběh si můžete vychutnat v největším sále v IMAX a dále v multiplexech Cinema City po ČR, více informací o jednotlivých projekcích naleznete na www.cinemacity.cz.

Hrají: Stan Lee, Idris Elba, Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Ray Stevenson, Anthony Hopkins, Karl Urban, Mark Ruffalo, Jeff Goldblum, Tadanobu Asano, Sam Neill, Jaimie Alexander, Clancy Brown, Tessa Thompson, Lou Ferrigno, Taika Waititi, Rachel House, Tahlia Jade, Jet Tranter

Režie: Taika Waititi

Premiera v ČR: 26. 10. 2017 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Thor: Ragnarok:

1. Soutěž probíhá v období od 25. 10. 2017 do 31. 10. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Cinema CIty.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 25. 10. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací