Soutěž o 2×2 vstupenky na Severský filmový podzim 2017 v Praze

souteze_cerveny_koberec_banner Kdo se vydá na film v rámci přehlídky kinematografie severských a pobaltských států?

 
 
 
Již poosmé se budeme moci nejen bavit a vzdělávat, ale především objevovat krásu a kvalitu kinematografie severských a pobaltských států v rámci filmové přehlídky Severský filmový podzim, kterou pořádá Severský filmový klub. Do patnácti českých a moravských kin zavítá Severský filmový podzim od 7. listopadu do 5. prosince 2017. Pokud chcete i vy vidět některý z čtyřiadvaceti snímků ze sedmi severských zemí, které letošní ročník nabízí, zapojte se s námi do soutěže, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se Severským filmovým klubem. Dva šťastní výherci se budou radovat ze dvou vstupenek na film dle vlastního výběru v rámci přehlídky kinematografie severských a pobaltských států Severský filmový podzim 2017 v Praze.

Každý ze dvou výherců získá:

– dvě vstupenky na film dle vlastního výběru v rámci přehlídky kinematografie severských a pobaltských států Severský filmový podzim 2017 v Praze

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje film, který slavnostně otevře osmý ročník Severského filmového podzimu?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 10. 2017 do 5. 11. 2017. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný Severskému filmovému podzimu 2017.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Pravidla soutěže o ceny s festivalem Severský filmový podzim:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 10. 2017 do 5. 11. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 2 výherci. Výhry do soutěže věnoval Severský filmový klub.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 10. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací