Ladies Nights Cinema City – Tohle je válka!

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left] Dva kohouti se perou o jednu slepičku v Cinema City.

 

Představte si kombinaci krásné blondýnky a dvou tajných agentů, kteří zjistí, že jejich srdce patří stejné ženě. Spojte si tyto ingredience dohromady a řekněte, co vám vyjde? Já bych tipla, že zábavná jízda plná trapasů, přestřelek a výbuchů. Jinými slovy ideální kombinace pro únorovou Ladies Nights v Cinema City. Zábavu s filmem Tohle je válka! si užijete 21. 2. 2012 v Praze na Novém Smíchově a 22. 2. 2012 v Brně Olympii vždy od 19:00.

 

Vstupenky si můžete koupit na pokladnách multikin Cinema City Nový Smíchov a Olympia od 6. 2. 2012.

 

Cena vstupenky:[singlepic id=1540 w=320 h=240 float=right]

Praha – Nový Smíchov

– 199 Kč

Brno – Olympia

– 169 Kč

Podrobnosti a program naleznete zde: Cinema City Ladies Nights

 

Oficiální synopse:

Jak lehce lze ze souboje o vysněnou dívku udělat Třetí světovou válku.

Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny – Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na [singlepic id=1799 w=320 h=240 float=right]internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA.

Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce – plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem – co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? Pro odpověď si diváci musí přijít do kina.

Se snímkem Tohle je válka! se na plátna kin vrací režisér Charlieho Andílků McG, kterému se i tentokrát podařilo nakombinovat dokonalou směsici akce, napětí, vášně a humoru se skvělým hereckým obsazením.


 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací