Soutěž o tři knihy My Little Pony film – Příběh podle filmu

souteze_cerveny_koberec_banner

Ochraňte s velkou Šestkou Ponyville na stránkách knihy.

 
 
 
Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy a Rarity stojí před velkou výzvou, a to ochránit Ponyville před nebezpečím. Jak si při svém úkolu velká Šestka vede, můžeme sledovat nejen v kinech (My Little Pony Film), ale i na stránkách knihy My Little Pony film – Příběh podle filmu. Pokud si chcete tuto báječnou dobrodružnou knížku zařadit do své knihovničky, nebo ji nadělit někomu pod stromeček, zapojte se do naší soutěže o tři výtisky publikace My Little Pony film – Příběh podle filmu, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s..

Každý ze tří výherců získá knihu My Little Pony film – Příběh podle filmu:

  • Název: My Little Pony film – Příběh podle filmu
  • Žánr: obrázková kniha, pohádka
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Za hranice jaké země  vyrážejí Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy a Rarity na dobrodružnou cestu?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 8. 11. 2017 do 15. 11. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný knižním novinkám od Albatros Media.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy My Little Pony film – Příběh podle filmu:

Nové příhody poníků podle očekávaného filmu!Ponyville ohrožuje nové nebezpečí a velká Šestka – Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy a Rarity – vyrážejí na dobrodružnou cestu za hranice Equestrie. Při plnění nelehkého úkolu musí poníci překonávat spoustu překážek, ale také si užijí zábavu a seznámí se s novými přáteli.

Žánr: obrázková kniha, pohádka

Nakladatelstvi: Egmont

Počet stran: 64 stran

 

Pravidla soutěže o knihy My Little Pony film – Příběh podle filmu:

1. Soutěž probíhá v období od 8. 11. 2017 do 15. 11. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 8. 11. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací