Mega soutěž s filmem Zahradnictví: Nápadník o pět naditých balíčků

souteze_cerveny_koberec_banner

Filmová trilogie Zahradnictví naděluje dárky.

 

Už jsme viděli Rodinného přítele i Dezertéra a nyní na nás v kinech čeká Nápadník. Filmová trilogie Zahradnictví odkrývá svoji poslední kapitolu. Romantická komedie nás seznámí s mladým párem Danielou (Anna Fialová) a Mirkem (Ivan Lupták), kteří musí projít tvrdou zkouškou, a to v podobě Danielina otce Jindřicha (Martin Finger). Při příležitosti filmového finále rodinné ságy dua Jan Hřebejk – Petr Jarchovský v kinech, vám přinášíme gigantickou soutěž o spoustu dárků s tématikou trilogie Zahradnictví. Ceny do hry věnovala distribuční společnost CinemArt.

 

Tři výherci získají tematický balíček cen k filmové trilogii Zahradnictví:

  • – triko s motivem filmu Zahradnictví: Nápadník
  • – kapesníček s motivem filmu Zahradnictví: Nápadník
  • – dřevěný hřeben s motivem filmu Zahradnictví: Dezertér
  • – knihu Zahradnictví
  • – DVD Zahradnictví: Rodinný přítel
  • – semínka Řeřichy zahradní

Dva výherci získají tematický balíček cen k filmové trilogii Zahradnictví:

  • – triko s motivem filmu Zahradnictví: Nápadník
  • – knihu Zahradnictví
  • – DVD Zahradnictví: Rodinný přítel
  • – semínka Řeřichy zahradní

Soutěžní otázka zní:

„Čím byl pokřtěn soundtrack s titulní písní k filmu Nápadník z trilogie Zahradnictví?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 11. 2017 do 23. 11. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte články věnované filmové trilogii Zahradnictví.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Zahradnictví: Nápadník:

Romantická komedie o cestě do pelíšku

Nápadník je romantickou komedií o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí. Příběh filmu se odehrává na konci 50. let a s tragikomickým nadhledem vykresluje střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Každá tato generace má svoji představu o tom, jak k štěstí dojít a jisté je, že si k němu musí cestu vybojovat cestu sama.

„Ve filmu jsem studentka Daniela, holka, která si o prázdninách u tety v zahradnictví najde lásku. Jenže to se jejímu tátovi v Praze moc nelíbí a snaží se jí ve vztahu s Mirkem všemožně zabránit,“ popsala Anna Fialová svoji roli v tomto příběhu, jejímž předobrazem byla maminka scénáristy Petra Jarchovského. „Byl zvláštní pocit a chvíli mi to trvalo, než jsem si uvědomila, že vlastně hraju maminku Petra,“ dodala herečka, jejíž rodiče ztvárňují Martin Finger a Aňa Geislerová.

Právě tato postava se neobjevila v kultovních Pelíšcích. „Maminka už byla v té době, o které jsem v Pelíšcích psal, vdaná a bydlela se svojí rodinou jinde. Měl jsem potom vůči ní takový pocit dluhu, že z tohoto příběhu vypadla, a tak jsem v Zahradnictví sáhl právě po jejím portrétu od momentu jejího příchodu na svět až do jejích dvaceti let, kdy si brala mého tátu,“ vysvětlil scénárista Petr Jarchovský. Nápadník je třetí, závěrečná kapitola trilogie Zahradnictví, rodinné ságy, kterou Jan Hřebejk s Petrem Jarchovským považují za své „životní dílo“.

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: David Novotný, Miroslav Táborský, Aňa Geislerová, Klára Melíšková, Anna Fialová, Martin Finger, Lenka Krobotová, Sabina Remundová, Gabriela Míčová, Karel Dobrý, Ivan Lupták, Kryštof Michal, Filip Březina, Vendula Svobodová, Jáchym Kučera, Jan Kalina, Zdeněk Pecháček

Premiéra v ČR: 16. 11. 2017 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Zahradnictví: Nápadník:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 11. 2017 do 23. 11. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 11. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací