Soutěž o tři soundtracky k filmové trilogii Zahradnictví

souteze_cerveny_koberec_banner

Zaposlouchejte se do hudby ze Zahradnictví.

 

Je tomu rok, kdy padla poslední klapka filmové trilogie Petra Jarchovského a Honzy Hřebejka Zahradnictví. Vidět jsme mohli již všechny tři díly, a to Rodinného přítele, Dezertéra i Nápadníka. Pokud se vám stýská po oblíbených hrdinech, které ztvárnili  Anna Fialová, Ivan Lupták, Anna Geislerová, Martin Finger, Filip Březina, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Karel Dobrý, David Novotný, Lenka Krobotová, Sabina Remundová, Vendula Svobodová, Miroslav Táborský, Jáchym Kučera a další, poslechněte si soundtrack plný filmové hudby. Ve spolupráci se společností Animal Music vám přinášíme soutěž o tři soundtracky k filmové trilogii Zahradnictví.

Každý ze tří výherců získá soundtrack k filmové trilogii Zahradnictví:

Soutěžní otázka zní:

„Kdo se chopil konfetového děla na křtu soundtracku k filmové trilogii Zahradnictví?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 21. 12. 2017 do 27. 12. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný křtu soundtracku k filmové trilogii Zahradnictví.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Petr Ostrouchov – Zahradnictví:

Petr Ostrouchov, autor hudby k patnácti celovečerním filmům (Želary, Občanský průkaz, Klauni, Čert ví proč, Rudý kapitán a další), nositel pěti nominací na cenu Český lev, shromáždil na tomto albu výběr ze své hudby k filmové trilogii „Zahradnictví“ scenáristy Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka (filmy Rodinný přítel, Dezertér a Nápadník). Na albu účinkují hudebníci jako Radek Baborák, Juraj Bartoš, Carolina Eyck, Thomas Bloch nebo Ondřej Pivec a orchestry Sinfonietta Cracovia a Prague Metropolitan Orchestra. Filmová hudba je doplněna o historické nahrávky písní Osvobozeného divadla a album završuje titulní píseň „Zahradnictví“ z filmu Nápadník.

Pravidla soutěže soundtrack Zahradnictví:

1. Soutěž probíhá v období od 21. 12. 2017 do 27. 12. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Animal Music.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 21. 12. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací