Předpremiéry komedie Zoufalé ženy dělají zoufalé věci v multikinech

Filip Renč a Halina Pawlowská zaútočí na naše bránice.
 
 


Každý se bezesporu rád zasměje. Navíc, když je to na cizí účet. V nové komedii Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, která vznikla na motivy knih Haliny Pawlowské, jež vstupuje 18. ledna 2018 oficiálně do českých kin, nás pobaví Klára Issová, Pavel Kříž, Jiří Dvořák, Aneta Krejčíková, Alice Bendová, Marie Kružíková a další. Ovšem již ve středu 17. ledna 2018 nám celá řada multikin servíruje předpremiérové projekce. Multikino Premiere Cinemas v Praze a Olomouci láká nejen na promítání, ale i tombolu o tematické ceny. V Teplicích se film promítá dokonce 16. ledna 2018, a to v rámci Premiere Ladies. Cinema City Chodov zve na Fashion Night s doprovodným programem. Pozadu nezůstaly ani multikina CineStar a Golden Apple Cinema.
 

Co: Předpremiéra filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

Kdy: 17. ledna 2018

Kde: Premiere Cinemas Praha, Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Premiere Ladies s předpremiérou filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

Kdy: 16. ledna 2018

Kde: Premiere Cinemas Teplice

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz 


Co: Fashion Nigh s předpremiérou filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

Kdy: 17. ledna 2018

Kde: Cinema City Chodov

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Dámská jízda s předpremiérou filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

Kdy: 17. ledna 2018

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co:  Dámská jízda s předpremiérou filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

Kdy: 17. ledna 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci:

„To tedy byl porod!“ vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. „To tedy byl porod!“ je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje i její touhu najít pravou lásku.

Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka… Anebo když zjistí, že ten kluk, který jí poprvé viděl nahou, není zas takový kretén… Anebo když pochopí, že její syn už není dítě… Anebo… Těch „anebo“ je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak… i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

Po boku Kláry uvidíme i další české a slovenské herce jako například Lenku Vlasákovou, Jiřího Dvořáka, Zdenu Procházkovou, Pavla Kříže, Martina Krause, Petra Vacka, Matouše Rumla, Anetu Krejčíkovou, Václava Vašáka, Alici Bendovou, Roberta Nebřenského a mnoho dalších.

Režie: Filip Renč

Hrají: Pavel Kříž, Jiří Dvořák, Aneta Krejčíková, Klára Issová, Alice Bendová, Marie Kružíková, Matouš Ruml, Zdenka Procházková, Jindřich Žampa

Premiera v ČR: 18. 1. 2018 (Bioscop)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací