Premiere LADIES s předpremiérou filmu Padesát odstínů svobody v multikině Premiere Cinemas

Potkejte se s Christianem Greyem a Anastasií Steele.

S letošním Valentýnem do kin přichází i poslední setkání s Christianem Greyem a Anastasií Steele ve filmu Padesát odstínů svobody. Na (tentokrát již) manželský pár čeká nejen pořádná dávka trochu drsnějšího erotického dobrodružství, ale i boj o svobodu a holý život. Jak závěrečný díl pikantní trilogie dopadne se dozvíme již 8. února 2018, kdy snímek vstupuje do kin. Multikino Premiere Cinemas si ovem připravilo pro všechny dívky a ženy romantický dárek v podobě Premiere LADIES s předpremiérou Padesát odstínů svobody. Kromě promítání se můžete těšit na welcome drink Frisco, ukázky líčení, zábavné fotografování a spoustu dalších překvapení.

Co: Premiere LADIES s předpremiérou Padesát odstínů svobody

Kdy: 7. února 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


 

Synopse filmu Padesát odstínů svobody:

Fenomén Padesát odstínů vstupuje do třetí, závěrečné fáze. Anasasia Steele a Christian Grey se dobrovolně zřekli své svobody a před svatebními svědky řekli rozhodné „Ano“. Žít šťastně až do smrti jim ale nebude dopřáno. Režisér James Foley (Padesát odstínů temnoty) okořenil pikantní erotickou romanci pořádnou dávkou thrilleru a svým hrdinům připravil několik nečekaných a nepříjemných překvapení.

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Jonhson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory.

Knižní série Padesát odstínů patří mezi nejúspěšnější bestsellery 21. století. Velký úspěch zaznamenává i její knižní zpracování. Film Padesát odstínů šedi s 256.470 diváky stále drží rekord v návštěvnosti českých kin za první víkend promítání.

Režie: James Foley

Hrají: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger, Marcia Gay Harden

Premiera v ČR: 8. 2. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací