22 Jump Street (2014)

22_jump_street_plakat
Režie: ,
Premiéra v ČR: 10. 7. 2014 ()

Synopse: Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo.

Recenze:
Důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) jsme poprvé potkali před dvěma lety, kdy byl obnoven projekt z 80. let, který sází na mladě vypadající policisty. Jejich úkolem je proniknout na domácí hřiště nepřítele, infiltrovat se mezi dealery a najít výrobce. Pokračování s názvem 22 Jump Street (kostel na 21 Jump Street totiž koupili Korejci) sází na stejný vzorec, herce, režiséry a dvojnásobný rozpočet, protože se očekávají dvojnásobné zisky. Co myslíte, bude to fungovat?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací