7 trpaslíků (2014)

7_trpasliku_plakat
Režie: ,
Premiéra v ČR: 2. 10. 2014 ()

Synopse: Pohádkový příběh, jak ho neznáte.

Možná to byla nemotornost, možná jen smůla…

Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu než hodiny na oslavě jejích 18. narozenin odbily půlnoc. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Dellamorty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit. Ale jak? Přece polibkem z pravé lásky!

Trpaslíci vědí, že Růženka miluje Jacka. On jediný ji může probudit ze zakletí. Jenže Jack je momentálně ve spárech děsivého draka Paliče. Ten, jak všichni vědí, sídlí v pevnosti mocné Dellamorty. Našich sedm statečných sebere odvahu a neohroženě se vydávají Jacka osvobodit.

A jako v každé správné pohádce, na malé hrdiny čeká mnoho nástrah a dobrodružství.

Recenze:
Všechny děti, ale i dospělí bezesporu znají klasické příběhy, jako je Šípová Růženka, Červená Karkulka, Sněhurka a sedm trpaslíků, Kocour v botách a mnohé další. Nejnovější animák z pohádkového prostředí nás zavede do království, které se chystá na velkou událost. Spanilá Růženka již brzy na dortu sfoukne osmnáct svíček a navždy se zbaví zlé kletby. Oslava narozenin královské dcerky jakoby se odehrávala v Hollywoodu. VIP hosté přijíždějí dlouhými limuzínami, vystavují se bleskům fotografů na červeném koberci a jsou podrobeni nelítostnému komentáři reportérského dua Karkulka a Vlk.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací