Alfa (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 8. 2018 ()

Synopse: Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám – je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima.

Recenze:
Mladík Keda (Kodi Smit-McPhee) vyráží na svůj první lov. Chce dokázat svému otci (Jóhannes Haukur Jóhannesson), který ho naučil vše, co zná, že je hoden jednou nastoupit po něm na místo náčelníka kmene. Jenže při lovu se něco zvrtne a Keda padá do propasti. Všichni ho považují za mrtvého a vrací se domů. Náš hlavní hrdina ale přežil.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací