Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Režie:
Premiéra v ČR: 22. 12. 2011 ()

Synopse: Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení.

Recenze:
Jason Lee coby roztomilý a doslova uštvaný Dave se snaží, co mu síly stačí. Alvineeeeeee křičí z plných plic a je to jeho nejčastější replika. Zloun Ian (David Cross) v třetím pokračování samozřejmě nechybí, ale kdyby tam nebyl, ani by to nevadilo. Jeho postava je do příběhu napasovaná značně násilně. Nový hráč u stolu Chipmunků Zoe v podání Jenny Slate se moc nepovedl. Šílená a zmatená ženská je spíše nesympatická než příjemná.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací