Annie (2014)

annie_2014_dvd_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: DVD 29. 7. 2015 ()

Synopse: Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová (Cameron Diaz). Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks (Jamie Foxx) na doporučení své geniální viceprezidentky Grace (Rose Byrne) a rafinovaného a vychytralého poradce Guye (Bobby Cannavale) rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.

Recenze:
S některými filmy je to těžké. Nepřináší průlomový děj, svého diváka ničím nepřekvapí, ale přesto je dobře, že jsou. Pohladí ho totiž po duši a přesvědčí o tom, že svět není tak špatný, jak to někdy vypadá. Muzikál Annie je přesně takový! Hlavní hrdinkou je stejnojmenná černošská holčička, kterou její rodiče v pěti letech opustili se slibem, že se pro ni určitě zase vrátí. To se ale nestalo. Živelná Annie tak vyrůstá u životem otrávené a zklamané pečovatelky, slečny Hanniganové (Cameron Diaz), která jí i dalším dívkám život zrovna nezpříjemňuje. Každý pátek pak čeká před restaurací, kde ji rodiče opustili, na zázrak.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací