Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 20. 12. 2018 ()

Synopse: Sveřepí Galové se vracejí! Napětí stoupá, v kotlíku to vře!

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů. Scénář nového dobrodružství statečných Galů napsal Alexandre Astier, který snímek opět režíroval s Louisem Clichym. Tato dvojice v roce 2014 slavila celosvětový úspěch s předchozím příběhem – Asterix: Sídliště bohů.

Recenze:
Jak všichni jistě ví, tajemství této malé vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru, který dává jeho obyvatelům nadpřirozenou sílu. Jak připravit tento mystický přípravek zná jen a pouze druid Panoramix. Co se však stane, když jednoho dne při práci spadne ze stromu? Rozhodne se, že musí najít svého následovníka, kterému svěří tajný recept na lektvar. A nepomůže mu s tím nikdo jiný než naši oblíbení hrdinové Asterix a Obelix spolu s pejskem Idefixem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací