Batman (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 3. 3. 2022 ()

Synopse: Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City.

Recenze:
Gotham se rozpadá zevnitř, kriminálníci ho doslova ovládají a do toho všeho začne po městě řádit sériový vrah, který zabíjí a očerňuje jeho největší politické a mocenské hráče. Jediný, kdo tomu všemu může zabránit a zastavit padoucha se zálibou v hádankách, které nechává na místech činu, je Batman. Ten zapojí svůj geniální um a spolu s komisařem Gordonem pomalu přichází celé záhadě na kloub.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací