Bejvalek se nezbavíš (2009)

bejvalek_se_nezbavis_2009_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 24. 9. 2009 ()

Synopse: Fotograf celebrit Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) miluje svobodu, legraci a ženy, a to právě v tomhle pořadí. Connor je z přesvědčení starým mládencem odmítajícím jakákoli pevná pouta, který je schopný se rozejít s více ženami najednou během konferenčním hovoru a současně plánovat svoje příští rande. Naopak Connorův bratr Paul je romantičtější typ, který se má zrovna ženit. Jenže Connorova parodie na romanci těsně před slavnou událostí se ukáže být vražednou jak pro Paula, tak i pro všechny svatebčany, včetně Connorovy kamarádky z dětství Jenny (JENNIFER GARNER), která jako jediná žena vždy dokázala odolávat jeho kouzlu. Naštěstí těsně předtím, než se samotnému Connorovi téměř podaří překazit svatbu, zasáhne duch jeho zemřelého strýčka Wayna (MICHAEL DOUGLAS), chronického pařiče a sukničkáře, jehož stylem života se Connor hodně inspiroval. Strýček Wayne má pro svého následovníka důležitou zprávu, kterou mu předá skrze duchy dívek, kterým Connor už dal, právě dává nebo v budoucnu dá kopačky a které Connora provedou po životní cestě plné ztroskotavších vztahů. Na téhle cestě pak všichni společně zjistí, proč se z Connora stal bezcitný lamač dívčích srdcí a zda ještě může dostat druhou šanci najít – a tentokrát si i udržet – svoji skutečnou životní lásku.

Recenze:
Bejvalek se nezbavíš, je další předělávkou již zmíněné pohádky. Je to taková verze pro dospělé. Nápad velice originální a slibný. Ale nějak se to nepovedlo. Většina žen si myslí, že Matthew McConaughey je charizmatický a sexy, tudíž je uvěřitelné, že se na hlavního hrdinu lepí ženy jako vosy na med. Nalezneme tu i množství vtipných scén, ale víc jich je bohužel trapně vtipných. Nejhorší je, že sice víte, s kterou postavou se dá po “nápravě” dohromady, ale nějak mezi nimi nepřeskočila pověstná jiskra. Prostě tu přitažlivost a velkou lásku páru na konci filmu nevěříte. Je to příliš násilné.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací