Billie Eilish: The World’s a Little Blurry (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 2. 2021 ()

Synopse: Tento dokument nabízí nahlédnutí do důvěrných zákoutí osobního života neobyčejné teenagerky Billie Eilish. Oceněný filmař R.J. Cutler ji sleduje na turné, na pódiu a doma s rodinou v době, kdy jí psaní a nahrávání alba změnilo život.

Recenze:
Streamovací platforma Apple TV+ představila nový dokument o talentované mladé zpěvačce Billie Eilish. Snímek s názvem Billie Eilish: The World’s a Little Blurry nabízí poměrně intimní, a především upřímný pohled do života tohoto devatenáctiletého fenoménu. Sledujeme zde její začátky ve třinácti letech i zákulisí vzniku jejího Grammy oceňovaného alba, včetně největšího hitu Bad Boy, které (album i zmíněná píseň) tvořila Eilish se svým bratrem doslova v jejich dětském pokojíčku. Představují se zde i její rodiče, kteří jsou podle slov Eilish její velkou oporou a vždy jí i jejího bratra již odmala podporovali.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací