Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 9. 11. 2022 ()

Synopse: Královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dora Milaje (Ivy Haralson) bojují o ochranu svého národa před zasahujícími světovými mocnostmi poté, co se rozšířily zprávy o smrti krále T’Chally. Zatímco se obyvatelé Wakandy snaží přijmout svou další kapitolu, hrdinové se musí spojit a s pomocí Nakii (Lupita Nyong’o) a Everetta Rosse (Martin Freeman) vytvořit nový svět pro království Wakanda.

Recenze:
Král T’Challa padl, co bude dál? To byla otázka, která vytanula na mysl všem, když se v roce 2020 objevila šokující zpráva o předčasné smrti Chadwicka Bosemana, představiteli titulního Black Panthera. Plánované pokračování úspěšné marvelovky bylo i přes to později potvrzeno. A tak fanoušci dychtivě čekali, jak se režisér Ryan Coogler popere s tímto nelehkým úkolem, před který byl postaven: jak nahradit milovaného hrdinu a zároveň uctít památku jeho představiteli a to tak, aby to vše dávalo smysl?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací