Black Widow (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 7. 2021 ()

Synopse: Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow.

Recenze:
První dámská členka Avengers má konečně svůj sólo snímek. A je to dokonce první, tzv. post-covidová Marvelovka. Po dvou letech se fanoušci konečně dočkali a v kinech uvidí nový snímek ze světa MCU (Marvel Cinematic Universe). Black Widow je jedním z mnoha filmů, které minulý rok doplatily na pandemii covidu-19. Původně měla totiž Black Widow vstoupit do kin loni v květnu, avšak nakonec musela být její premiéra vlivem zmíněné pandemie posunuta na letošní červenec. A k vidění bude nejen v kinech, ale i skrze streamovací platformu Disney+, tam, kde je tato síť dostupná.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací