Bloodshot (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 11. 3. 2020 ()

Synopse: Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Recenze:
Americké vydavatelství komiksů s názvem Valiant Comics běžnému českému divákovi nejspíše nic neřekne. V porovnání s obdobnými společnostmi jako DC Comics nebo Marvel Comics se jedná v podstatě o nováčka, který v této branži začal působit až v roce 1989. Ačkoliv s nimi má společného více, než se na první pohled může zdát. Úplně poprvé se tímto snímkem představuje rovněž na filmových plátnech.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací