Čapí dobrodružství (2016)

capi_dobrodruzstvi_2016_plakat
Režie: ,
Premiéra v ČR: 22. 9. 2016 ()

Synopse: Čápi nosí děti… nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání.

Recenze:
Už je to nějaká doba, co čápi nosili děti, teď je tomu jinak. Nyní jejich velká zásilková společnost Cornerstore.com na Čapí hoře dováží lidem balíčky různého druhu, hlavně tedy chytré telefony. Nošení dětí už je passé, společnost je založena na úplně jiných principech. Co se ale stane, když jednoho krásného dne napíše čápům malý chlapec, že chce brášku? Stane se nehoda, kdy je omylem aktivován stroj na děti, který vytvoří jedno roztomilé miminko. A protože je to jejich vina, tak čáp Junior, mimo jiné nejlepší zaměstnanec na Cornerstore.com, a sirotka Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, musí dítě potají doručit jeho rodině. A tak se vydávají na nebezpečné dobrodružství plné nečekaných zvratů a překvapení. Dobrodružství, při kterém objeví důležitost rodiny, a které navrátí čápům jejich původní smysl.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací