Casting na lásku (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 8. 2020 ()

Synopse: Komedie o tom, jak všichni pořádní chlapi vymřeli!

Ústřední postavou romantické komedie Casting na lásku je neúspěšná herečka Stela Nebeská, která s blížící se čtyřicítkou zjišťuje, že velkou díru do světa už asi neudělá. Ztrácí angažmá v divadle, kde stejně hrála jen nevýznamné role. Po kariérním neúspěchu přichází i osobní – manžel jí začne podvádět a ani se to nijak moc nesnaží skrývat. S porážkou od života se ale Stela nemíní smířit a rozhodně se nevzdá bez boje. Zapřisáhne se, že si stůj co stůj najde někoho, před kým její manžel zbledne závistí. Zahájí tedy velkolepý konkurz na novou lásku. Začne se seznamovat, ale co schůzka, to výstřední a nepoužitelný nápadník a každé rande končí fiaskem. Najde nakonec Stela toho pravého? Nebo všichni pořádní muži už vymřeli?

Recenze:
Námět nové české komedie staví na tom, jak těžké je hledání toho pravého, zvlášť když už vám není dvacet a skoro každý chlap v okolí je magor. To by mohlo být divačkám celkem blízké, hlavně když si hrdinka zažila zklamání z krachu manželství a nevěru. Bohužel dialogy jsou napsané tak nemotorně, že od reálného rozhovoru mezi dvěma lidskými bytostmi mají na míle daleko. Ostatně co čekat od snímku, jehož ústřední postava dostala jméno Stela Nebeská (Tereza Petrášková), a to bohužel nejde o pseudonym.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací