Cena za štěstí (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 1. 2019 ()

Synopse: Obyčejné lidské štěstí může mít mnoho podob. Někdy jasných, někdy nečekaných. Kde ho hledat a co mu obětovat? Film režisérky Olgy Dabrowské Cena za štěstí ukazuje příběhy lidí, kteří cestu ke svému štěstí někde ztratili a pokoušejí se jí znovu najít. Vztah, láska, moc, útěk a vlastní děti, které mohou přinášet naději a radost, ale mnohem častěji nakonec pykají za naše chyby. Film začíná odvíjet samostatné osudy několika hrdinů, aby se jejich cesty začaly postupně křížit a mohly nakonec složit dohromady jeden velký příběh života. Propletenec rodičů, které můžete potkat každý den, jejich dětí a partnerů.

Recenze:
Český film se stále častěji inspiruje zahraničím a momentálně představuje v kinech nový počin z dílny Olgy Dabrowské, který rozebírá životy mnoha lidí zároveň, tak jak to známe třeba z Lásky nebeské. Jenže Dabrowská hraje ve svém snímku na ostřejší notu, Cena za štěstí je vztahové drama, které svým nábojem zasáhne nejednoho diváka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací