Chyby (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 7. 2021 ()

Synopse: Ema (Pavla Gajdošíková) je energická pětadvacetiletá prodavačka v supermarketu na malém městě. Tomáš (Jan Jankovský) je třicetiletý pokrývač žijící v nedaleké vesnici. Jedna noc, od které ani jeden z nich nic zásadního nečekal, rychle přeroste ve vztah, lásku a společné bydlení. Ema se rozhodne Tomášovi svěřit se vším, co v životě prožila. Toho to ale nezajímá, protože oba podle něj mají žít jen teď a tady. Náhodné setkání s minulostí ovšem nečekaně odstartuje sérii událostí, která obrátí životy obou dotyčných naruby. Nejnovější film režiséra Jana Prušinovského (Okresní přebor, MOST!, Kobry a Užovky) podle scénáře Romana Vojkůvky je vztahovou romancí mapující vztah dvou zamilovaných.

Recenze:
Každý někdy v životě chybuje. A Ema tohle ví lépe než kdokoliv jiný. Ema si v sobě nese tíživé tajemství. Když si však začne vážnější vztah se samotářským, ale oddaným, Tomášem, vše se rázem mění a Ema neví, zda se s touto svou temnou minulostí svěřit svému novému příteli. Jenže pravda si vždycky najde cestu ven a následky jsou nepěkné.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací