Cizinec (2010)

Film

cizinec_2010_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 27. 1. 2011 ()Oficiální synopse:
Johnny Depp hraje ve filmu CIZINEC amerického turistu, jehož hravé laškování s cizinkou vede k celé řadě intrik, romantických hrátek a nebezpečí. Během nepřipravovaného výletu do Evropy, aby si zahojil zlomené srdce, se Frank (Johnny Depp) nečekaně ocitne v záletném vztahu s Elisou (Angelina Jolie), mimořádně výjimečnou ženou, která mu schválně vstoupí do cesty. Romantická smršť se rychle odvíjí na dech beroucím pozadí Paříže a Benátek a oba hrdinové se rychle ocitnou náhodně vrženi do smrtelné hry na kočku a myš.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
cizinec_2010_plakat

Cizinec není sám o sobě špatný. Jednotlivé ingredience jsou kvalitní, ale nějak nepasují dohromady. Celkově film působí chladně a neosobně. A vzájemnou lásku hlavním postavám prostě věřit nemůžete. Ale díky jednotlivým výkonům film vyčnívá lehce nad průměr. Je na Vás, zda vycestujete do Benátek ze sálu kina nebo si počkáte na pohodlí Vašeho obývacího pokoje.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací