Mrazivá pomsta (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 21. 2. 2019 ()

Synopse: V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě.

Recenze:
Je to, jako by si snad tento irský herec vybíral své filmy záměrně podle tématu. Že by ho něco přitahovalo na příbězích, kde v hlavní roli figuruje zhrzený otec, který se mstí za své dítě? Kdo ví. Jedno je však jasné, Mrazivou pomstu si může přidat do seznamu těchto filmů, hned vedle trilogie 96 hodin či akčňáku Non-Stop.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací