Doktor od jezera hrochů (2010)

doktor_od_jezera_hrochu_2010_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 25. 2. 2010 ()

Synopse: V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Byť svědomitým lékařem, neumí svého povolání či poslání využít ke svému prospěchu jako jiní jeho kolegové ze studií nebo ze špitálu. Spokojen se svým životem po boku hezké manželky Zuzany a i bohužel úděsné tchyně Marie Košvancové v panelákovém bytě 2+1 ochotně a v jakoukoliv dobu vyhoví prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu, žádající jeho služby. Svou pokornou skromností a ochotou pobuřuje svou tchyni, která by ráda měla za zetě doktora s velkým D, tedy někoho, kdo je především uznávanou osobností, vydělávající velké peníze. A nesloužit komukoliv a zadarmo, jako to činí Čeněk.

Recenze:
Jak už název i trailer napovídají, hlavním oživěním a zatraktivněním filmu by měla být cesta do Afriky k Jezeru hrochů. Musím být upřímná a sdělit vám, že tomu tak opravdu není. Cesta se sice koná, ale samotný pobyt prakticky ne. Doktor Dobešek v Africe pobude několik hodin (ve filmu to zabere jen několik málo minut) a po blízkém setkání se “smrtelně” nebezpečným hadem upaluje hodně rychle domů. Pokud jste se tedy nejvíce těšili právě na Afriku, budete zklamáni.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací