Na špatné straně (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 3. 2019 ()

Synopse: Dva až příliš horliví policisté jsou za překročení rámce svých povinností suspendováni ze služby. To jim ovšem nebrání, aby ve svém boji s podsvětím pokračovali na vlastní pěst a učinili spravedlnosti zadost. Krimi thriller s notnou dávkou násilí překračuje hranice žánru a poukazuje na problematiku přehnané politické korektnosti, která je v současném světě dovedena až ad absurdum.

Recenze:
Ke zločinu se někdy uchýlí i poměrně normální lidé, a to jen proto, že se ocitli ve zdánlivě bezvýchodné situaci. A někdy se to stane i těm, kteří doteď zločinům zabraňovali: policistům. Brett Ridgeman (Mel Gibson) a Anthony Lurasetti (Vince Vaughn) jsou parťáci s trochu drsnějšími metodami. První z nich má nemocnou ženu, dceru trpící v nebezpečné čtvrti, do penze mu zbývá už jen pár let, na povýšení to nikdy nedotáhl a peníze na zajištění lepší budoucnosti pro rodinu nemá jak sehnat. Jeho kolega si sotva může dovolit snubní prsten pro přítelkyni, ale světlé zítřky jí slibovat také nemůže.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací