Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 4. 2018 ()

Synopse: Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu.

A tak Marie přijíždí za rodinou na návštěvu do rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich stará láska časem nevyprchala. Ale celá věc má jeden háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.

Recenze:
Čeští tvůrci už se zřejmě smířili s minulostí, takže namísto osmi divů socialismu začali podávat vtipnou lásku. Po přehlídce katastrof v podobě Špindlu nebo Všechno nebo nic do kin přichází slušnější komediantský kalibr v podobě Dvou nevěst a jedné svatby. Od obsazení Anna Polívková, Jan Dolanský nebo Bob Klepl se nedá očekávat žádná osudová romantika, při které diváci omdlévají vzrušením, zato ale předpokládáme královskou zábavu. Ta přijde, i když spíše princeznovská.

(photo&video: )

Video
Teaser:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací