Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Režie: , ,
Premiéra v ČR: 26. 10. 2017 ()

Synopse: Nejnovější snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit.

Recenze:
Téměř všechna stvoření na Zemi mají společnou jednu věc: rytmus našeho života je ovlivněn střídáním dne a noci, ať už někdo stává za rozbřesku, nebo se až po setmění probouzí na lov. Co provádí ráno leguáni, v poledne velryby a za soumraku opičky? To vám ukážou záběry týmu BBC, který na nich pracoval 3 roky a navštívil 22 zemí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací