Esa z pralesa (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 10. 2017 ()

Synopse: Maurice sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí. Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě. To nebude vůbec snadné, protože vyniká spíše neohrabaností a nemotorností, ale také obrovským odhodláním.

Se svými zvířecími přáteli tvoří bandu známou jako Esa z pralesa, která se snaží udržovat v džungli pořádek a spravedlnost. Tak, jak to dříve dělala jeho matka tygřice.

Na prales si brousí zuby ďábelsky proradná koala Igor, který nadevše miluje chaos. Se svou armádou hloupých paviánů chce jednou provždy zničit celou džungli. Esa z pralesa se neohroženě vydávají do boje…

Animovaný rodinný příběh natočil francouzský režisér David Alaux, který se podílel i na scénáři.

Recenze:
Představuje se nám další snímek ze stále populárnější francouzské tvorby. A tentokrát je určený dětem. Tučňák Maurice byl vychován tygří bojovnicí Natašou a po jejím vzoru se chce stát velkým tygřím bojovníkem. Založí tedy skupinu hrdinů, která si říká Esa z pralesa. A zvířátkům se opravdu daří v lese udržovat pořádek, tedy alespoň dokud se neobjeví dávný nepřítel. Ďábelská koala Igor se totiž dostala ven z vyhnanství a znovu rozsévá po pralese zkázu v podobě svých houbových bomb.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací