Eternals (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 3. 11. 2021 ()

Synopse: Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel.

Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům.

Recenze:
Žili, byli kdysi jedni Eternals… A ti už od pradávna chránili lidstvo před jeho zhoubou. Byli to první superhrdinové lidstva, a to dávno před tím, než se objevili Avengers. Eternals připluli na planetu Zemi pět tisíc let před naším letopočtem, aby jí ochránili před Devianty. Na Zemi však přetrvávají i v současnosti a čekají na to, až nastane jejich čas a na to, kdy bude jejich mise oficiálně dokončena a oni se budou moci vrátit na svou rodnou planetu. Jenže ve vzduchu začne vyset něco nekalého, když jsou jeden po jednom napadáni novými vylepšenými Devianty, a tak postupně odkrývají, proč vlastně byli před několika milénii povolání na naši planetu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací