Feel the Beat (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 19. 6. 2020 ()

Synopse: Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž.

Recenze:
Po dlouhé době se objevil nový snímek s taneční tematikou, tentokrát z produkce společnosti Netflix. Radostí zaplesá srdce těch jedinců, kteří někdy viděli klasickou sérii Let’s Dance a pak se chtěli stát profesionálními tanečníky. Rozdíl je jen v tom, že se během let změnily trendy v oblasti hudby. April Dibrina je mladá tanečnice, která se snaží za každou cenu získat hlavní roli v muzikálu na Broadwayi. Touží po tom natolik, že neustále cvičí a myslí jenom na sebe. Když pokazí důležitý konkurz, vrací se potupně do svého rodného městečka ve Wisconsinu. Tam ji mají všichni za hvězdu, dokonce má trénovat dívky na soutěž v tanečním studiu, kde sama jako malá začínala. Nakonec s tím souhlasí, když se dozví, že porotcem je i jeden z nejvýznamnějších mistrů v oboru.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací