Godzilla II Král monster (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 5. 2019 ()

Synopse: Po celosvětovém úspěchu filmů „Godzilla" a „Kong: Ostrov lebek" uvidíme v květnu další kapitolu z filmového monstrsvěta: „Godzilla II Král monster".

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.

Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku.

Recenze:
Svět Godzilly se zase o něco rozrostl. Nejnovější snímek představuje další monstra, jako jsou Mothra, Rodan a Ghidorah, která se utkají s Godzillou o nadvládu. Kdo je král, a kdo je poražený poddaný? Uprostřed této ultimátní bitvy kdo s koho sledujeme též osudy Maddie a jejích rodičů, kteří pracují pro společnost Monarch, zkoumající Godzillu a jiná monstra.

(photo&video: )

Video







Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací