Godzilla vs. Kong (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 31. 3. 2021 ()

Synopse: Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures uvádí dlouho očekávaný střet dvou legend „Godzilla vs. Kong“, další epické dobrodružství na filmovém plátně od režiséra Adama Wingarda.

Legendy se střetnou ve filmu „Godzilla vs. Kong“, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země.

Recenze:
Velká ještěrka se bije s přerostlým opičákem. I tak by se dál v zásadě ve zkratce popsat děj nejnovějšího akčního snímku ze světa Kaiju monster, Godzilla vs. Kong. On přesně o tom totiž je, žádnou hlubší pointu zde nehledejte, opravdu jde jen o, z největší části, jednu obří CGI mlátičku, kde příběhy lidských hrdinů působí spíše jako nepotřebný bonus.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací